Księgowość, podatki, wynagrodzenia, opłaty, ekonomia


Jesteśmy profesjonalną firmą księgową z Zabrza i wykonujemy swoją pracę profesjonalnie i z entuzjazmem.


Oferujemy indywidualne podejście do klienta i obsługę, która doskonale spełnia niestandardowe wymagania naszych klientów: księgowość dla firm, samozatrudnionych rolników, informatyków, organizacji non-profit, prowadzimy rozliczanie płac, zwolnień lekarskich, urlopów.

Jesteśmy zawodowcami:
Profesjonaliści w swojej dziedzinie, nasi księgowi są stale szkoleni, aby pracować z najnowszą wiedzą i przygotować Cię na czas do odpowiednich zmian w przepisach, które mogą mieć wpływ na Twoją księgowość i biznes.

100% zastępowalności:
Dzięki zespołowi, który pracuje w pełnym wymiarze godzin i ma odpowiednią wielkość, dostarczamy wszystkie produkty na czas, pomimo epidemii grypy czy klęsk śnieżnych. W przypadku choroby „Twojej księgowej” wszystko załatwią jej koledzy na czas.

Konsultacje z ekspertami:
Jeżeli wymaga tego zawiłość sprawy, skonsultujemy Twoją sprawę z doświadczonymi doradcami podatkowymi, z którymi współpracujemy od wielu lat. Nasz zespół udziela również porad na różnych forach poradnictwa zawodowego.

Przygotuj się na zmianę:
Informujemy klientów o przepisach i kontekstach, które mogą ich interesować, np. ich użycie jest dla nich korzystne. Nie są to ogólne newslettery, ale celowo wybrane przydatne informacje dla konkretnego klienta.

Natychmiastowy przegląd:
Jako nasz klient będziesz regularnie informowany o wynikach ekonomicznych, rozwoju podstawy opodatkowania i obowiązkach podatkowych. Dzięki temu zawsze będziesz mieć dokładne informacje o kondycji ekonomicznej swojej firmy i wywiązywaniu się z zobowiązań podatkowych.