Księgowa Zabrze

Księgowa Zabrze z biura rachunkowego ATU oferuje pełen zakres usług księgowych oraz podatkowych,  właścicielem biura rozrachunkowego jest Lilia Król – ekonomista, doradca podatkowy. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu i rzetelności w usługach wykonywanych na rzecz Twojej firmy.

Uważasz że księgowa Zabrze to nie tylko zaksięgowanie dokumentów? My oferujemy ponadto wsparcie merytoryczne, pomoc we wdrażaniu rozwiązań obniżających koszty firmy, koszty księgowe i podatkowe. Zaufaj naszemu biuru rachunkowemu a poznasz nowy sposób spojrzenia na księgowość w firmie. Aby nasze usługi były na najwyższym poziomie, na pierwszym spotkaniu z nowym klientem rozmawiamy o Twojej Firmie. Czym się zajmujesz, czego oczekujesz od firmy wspierającej procesy księgowe oraz podatkowe, jakie masz plany, jakie pomysły na rozwój firmy. Wspólnie zastanowimy się na sposobem rozwoju Twojej działalności gospodarczej, tak aby działała jeszcze lepiej jak dziś.

 

Oferta księgowej obejmuje:

Szczegółowy zakres czynności księgowa Zabrze jest ustalany indywidualnie z Klientem.

Zakładanie Firmy nie jest skomplikowanym procesem, jednakże z pewnością docenią Państwo naszą pomoc księgowej w tym zakresie – księgowa Zabrze

Dodaj komentarz