Doradztwo finansowe Zabrze

O sukcesie firmy i jej strukturze organizacyjnej decydują mądre decyzje i sprawne zarządzanie, dlatego zarządzanie finansami jest jednym z najważniejszych procesów w firmie. Jakość decyzji biznesowych (w tym tworzenie strategii) oraz skuteczność ich realizacji mają bezpośredni wpływ na wyniki, kształtowanie wartości i standardów zarządzania oraz przestrzeganie ich. 

Jak możemy pomóc?

  • Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa
  • Zarządzanie kapitałem obrotowym
  • Ocena biznesowa
  • Audyt wewnętrzny
  • Fuzje i przejęcia, sprzedaż i podziały 
  • Zewnętrzne usługi finansowe 

Kontakt z biurem rachunkowych

Biuro Rachunkowe ATU Lilla Król

Wolności 191
41-800 Zabrze
NIP: 6481256896

Jak pracujemy

Doradca biznesowy i finansowy

Doradca biznesowy i finansowy jest często zaangażowany w grupy robocze ds. Audytu, księgowości, prawa i podatków. Współpracując z profesjonalistami z różnych dziedzin, możemy zaoferować naszym klientom kompleksowe usługi „z jednego źródła”.

Jakie korzyści dajemy klientowi?

Większość firm potrzebuje nie tylko prostych usług księgowych, ale także porad dotyczących optymalizacji wyników finansowych firmy. Dzięki temu klienci, którym zależy na konkurencyjności i długoterminowym sukcesie, korzystają z usług doradztwa finansowego.

Naszym celem jest maksymalizacja wartości Twojego biznesu i aktywów, kiedy podejmujesz strategiczne decyzje, poszukujesz dodatkowych środków finansowych, inwestujesz, kupujesz inny biznes lub sprzedajesz własny.

Nasi specjaliści pomagają znaleźć rozwiązania obejmujące wszystkie aspekty transakcji, w tym kwestie prawne i podatkowe, sprawozdawczość finansową, możliwości poprawy wyników biznesowych oraz czynniki związane ze zmianą strategiczną.